Haber

Denizciler Düsseldorfa gidiyor

19-27 Ocak tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek BootDüsseldorf Fuarı için çalışmalarını hızlandırdı.

Denizciler Düsseldorfa gidiyor

19-27 Ocak tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek BootDüsseldorf Fuarı için Denizciler Düsseldorfa gidiyor.

Denizciler Düsseldorfa gidiyor . Dünyanın en büyük ve en önemli denizcilik fuarlarından biri olan BootDüsseldorf’a, Türkiye’nin farklı kentlerinden katılım olacak. BootDüsseldorf Fuarı’nda, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından tur firmaları ve marinalar için 170 metrekare alan, dalış turizmi için 50 metrekare alan tahsis edildi.

İMEAK DTO Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin, “Dünya denizcilik sektörünün buluştuğu en önemli fuar organizasyonlarından biri olan BootDüsseldorf’a katılım sağlamak amacıyla Fuar Komitesi Başkanlığı olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tur firmalarımız, marinalar, dalış turizmi firmaları bu fuarda yerlerini alacak. Ülkemizin deniz ve sualtı zenginliğini göstermek ve turizm destinasyonlarımızı tanıtmak amacıyla orada olacağız. Yine dünyanın son dönem sektörel gelişmelerini yakından takip etme fırsatı bulacağız” dedi. (DHA)

Marine Hifi | IQPRO tarafından desteklenmektedir.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
İletişime geçiniz
Merhabalar Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabilirim ?