Faaliyet Alanlarımız

Yat audio ve video otomasyonu

Teknelerin vazgeçilmez en önemli eğlence komponentleri teknolojik ürünlerdir. Peki bunlar çoğaladıkça kontrolünüzden çıkıyorsa ekiplerimiz tam bu noktada devreye girmektedir.

Yat audio ve video otomasyonu

Teknelerin vazgeçilmez en önemli eğlence komponentleri teknolojik ürünlerdir. Peki bunlar çoğaladıkça kontrolünüzden çıkıyorsa ekiplerimiz tam bu noktada devreye girmektedir. Yat audio ve video otomasyonu uzman ekiplerimize emanet. 

Yat audio ve video otomasyonu Tekneler için ses ve görüntü için en sık kullanılan alanlardır. Genel kullanım alanları şunlardır:

 • Güvenlik
 • Eğlence
 • Işıklandırma
 • İklimlendirme (ısıtma, soğutma, havalandırma)
 • Enerji Yönetimi
 • Yaşlı ve engelliler

Otomasyon, ağdaki aygıtların olaylarını programlama ve zamanlama becerisini ifade eder. Programlama, ışıkların her gün belirli saatlerde açılıp kapanması gibi zamanla ilgili komutları içerebilir. Ayrıca, güvenlik sistemi alarmı tetiklendiğinde evinizdeki tüm ışıkları kapatmak gibi planlanmamış olayları da barındırır.

Yat otomasyon planlamasının olasılıklarını anlamaya başladıktan sonra, hayatınızı daha iyi hale getirmek için çok sayıda faydalı ve yaratıcı çözüm üretebilirsiniz. Bu batıya bakan pencere çok fazla ışığa mı izin veriyor? Motorlu perdelerinizi “akıllı” bir prize takın ve her gün öğle saatlerinde kapanacak şekilde programlayın.

Bir senaryo planlayın ve bu senaryoyu ve zamanlamayı tek bir tuşla uygulamaya koyun. Tek bir tuşa dokunarak aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz;

 1. Projeksiyon perdesini indir (3 saniye bekle)
 2. Projeksiyon cihazını aç (5 saniye bekle)
 3. Uydu alıcıyı aç (2 saniye bekle)
 4. Ses sistemini aç (3 saniye bekle)
 5. Işıkları kıs

Yeniliklerden haberdar olmak için bizimle bağlantıda kalın.

Marine Hifi IQPRO tarafından desteklenmektedir.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
İletişime geçiniz
Merhabalar Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabilirim ?