Hakkımızda

” Teknolojiye çok meraklıyız, çünkü aynı zamanda işimizin müşterisiyiz ve çok seviyoruz “

IQPRO, 29 yıllık bilişim, ses, görüntü, elektronik, yazılım, otomasyon ve broadcast tecrübesine sahip, teknoloji ve yeniliğe meraklı  kişiler tarafından kuruldu. Çok uluslu ve yerli firmalarda elde ettiğimiz deneyimlerimizi harmanlayarak, farklı tedarikçilerdeki değişik ama tamamlayıcı  teknoloji ve ürünleri, bir noktadan komple çözüm sunmak için birleştirdik.

Amacımız, müşterilerimizin yatlarında farklı teknolojileri kullanırlarken yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmak ve onlara anahtar teslimi çözümler üretmek.

“Avrupalardaki bazı yarışmalarda derecelere girmiş ekibimizin tamamı alanında en iyilerden oluşmaktadır. ”

Böylece çözümsüz sorun kalmamakla beraber uygulamalarımızın müşterilerimize sorunsuz, doğru ürünlerle ve ekonomik çözümler kombinasyonu ile sunabiliyor ve müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

Hazırladığımız projelere titizlik göstermeye ilk aşamasında başlıyoruz ki ortaya çıkardığımız çözüm hem müşterimizin beklentilerini karşılasın hem de verimli ve sorunsuz çalışşın. Böylece, müşterilerimiz hem gelişen yeniliklikleri işlerine ve günlük hayatlarına kolaylıkla uyarlayabilsinler hem de uzmanlıklarına odaklanmaya veya kendilerine daha fazla zaman ayırabilsinler.

Müşterilerimizin bize “Yeni bir şey var mı?” diye sormasından ve tedarikçilerimizin “Yeni bir ürün var tam size göre”  demesinden mutluluk duyuyoruz.

  • Annelerimiz bizim için pazar araştırması desteği veriyor. Eğer bir ürünü kolaylıkla kullanabiliyorsa işimizi güzel yaptığımızı anlıyoruz.

Kendimizi hizmet sektöründe, müşterilerimize teknoloji çözümleri sağlayan kişiler olarak görüyoruz.

 

Misyon

Yatlar için ; Ses, görüntü, içerik, güvenlik ve bunların yönetimini sağlayan değişik alanlardaki teknolojileri, kurumsal kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayan, en ekonomik ve en kolay kurulum ve yönetim sağlayan çözümlere dönüştürerek sunmak ve böylece müşterilerimizin ana işlerine daha fazla odaklanabilmelerine ve kendilerine daha fazla zaman ayırabilmelerine olanak sağlamak

 

Vizyon

Mevcut ve yeni tüm teknolojileri bünyemizde entegre ederek, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın keyifle ve kolaylıkla kullanmalarını sağlamak.

 

 

Faaliyet Alanlarımız

  • Yat Seslendirme
  • Yat İnternet
  • Yat Network
  • Yat audio ve video otomasyonu
  • Scada sistemleri
  • Yapay Zeka
  • Teknik Danışmanlık
  • Broadcast / Canlı yayın

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
İletişime geçiniz
Merhabalar Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabilirim ?