MB QUART

1960'lar ses dünyasında ezoterik bir zamandı. MB Quart, kendisini yüksek kalitede ses bileşenleri üreten önemli bir üretici olarak yapılandırdı . MB Quart hala en iyi yüksek performanslı ses ekipmanı yaratan dünya standardıdır.

1962'de kurulan MB Quart, Almanya Obrigheim'deki merkezinde profesyonel stüdyo mikrofonlar ve kulaklıklar üretmeye başladı. Araştırma, yenilikçilik ve en yüksek kalite standartlarına adanmışlık sayesinde MB Quart, 50 yılı aşkın bir süredir ürün hattını büyütmeye devam etti.

MB Quart Nautic denizcilik ve powersports ürünleri arazi araçları için tasarlanmıştır. Bluetooth Kontrolörleri, Am / Fm Bluetooth kaynak üniteleri, yüksek güçlü kompakt ve tam boyutlu deniz amplifikatörleri, yüksek hacimli hoparlörler ve subwoofer'lar, Nautic denizcilik ve extreme sporları ürün hatlarını oluşturur.

2005 yılında MB Quart , Chicago, IL ABD merkezli Maxxsonics USA ailesine katıldı .

MB Quart ile gereksinimlerinizi karşılayan bir ses sistemi bulacağınızdan emin olabilirsiniz. İlk sistemden en ayrıntılı ve ayırt edici tasarımlara kadar, MB Quart ürünleri, kaliteli ses üretimi için tutkularınızın alevlerini ateşleyecektir.

Gösterilen sonuç sayısı: 2

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
İletişime geçiniz
Merhabalar Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabilirim ?