Etkinlikler

Avrasya Boat Show 2020

AVRASYA BOAT SHOW 2020

Tekneler Şubat 2020’de karaya çıkacak, CNR Avrasya Boat Show bizim için iş, bereket ve yoğunluk demek

 

AVRASYA BOAT SHOW 2020 – Dünyanın en büyük iki tekne ve yat fuarından biri olan 15. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı – CNR Avrasya Boat Show, 22 Şubat – 01 Mart 2020 tarihleri arasında, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde binlerce deniz severi buluşturmaya hazırlanıyor!
 
Dünyanın dört bir yanından ciddi alıcıları ağırlayacak olan CNR Avrasya Boat Show’un 85 bin metrekarelik fuar alanında, üstün performanslı, şık dekorasyonlu ile dünyaca ünlü megayat, motoryat ve yelkenli markası bir araya gelecek.
Fuarda, ithal ve yerli üretim megayat, yelkenli, motoryat markaları, tekne imalatı ekipmanları, her türlü tekne aksesuarları, şişme bot, iç ve dıştan takma motor markaları, yelken kulüpleri, eğitim kurumları, charter ve broker firmaları, marinalar, konsepte uygun giysi marka ve üreticilerinin de aralarında olduğu, denizcilik sektörüne dair her şey yer alacak.

Hedef %30 daha fazla ticaret

Şubat ayında hem ziyaretçi hem satış rekoru kıran CNR Avrasya Boat Show 2019, 9 gün süren fuar boyunca getirdiği nitelikli yerli ve yabancı alıcıları misafir etti.
 
Fuar esnasında 230 milyon dolarlık sıcak satış gerçekleşirken 600 milyon dolarlık da ticaret hacmine ulaşıldı.
Geçen seneki anket sonuçlarına göre fuara gelen ziyaretçilerin %73’ünün profesyonel alıcı olduğu fuara daha fazla sektör meraklısının gelmesi bekleniyor.
 
Yat sahipleri, geleceğin süper yat alıcıları veya kiracıları, yatçılık ve lüks endüstrilerindeki karar alıcıları superyacht yaşam tarzının özünü kutlamak için CNR Avrasya Boat Show 2020’ye davet ediliyor.

En iyi rotalar, en prestijli marinalar, en güvenilir koylar

Denizcilik sektörünün en kapsamlı ve en büyük buluşması CNR Avrasya Boat Show 2020, deniz tutkunlarına alternatif rota önerileri sunmanın yanı sıra limanları ve marinaları keşfetme imkanı da sağlıyor.
 
Deniz severlere bir sonraki rüya tatillerinde rehberlik edecek acenteler, tekne sahiplerine en güzel deneyimi yaşatmak için tecrübelerini ziyaretçilerle paylaşacak.
Siz de CNR Holding’in uluslararası networkünü kullanarak yeni iş bağlantıları kurmak ve iş hacminizi genişletmek istiyorsanız, Türkiye’nin en prestijli ve en renkli organizasyonunda yerinizi hemen ayırtın!
 

CNR AVRASYA BOAT SHOW 2020www.marinehifi.com

Türk denizciliğinin gelişimi ve tanıtımının yanında ticareti için de çok önemli sorumlulukları olan, “Türkiye’nin Boat Show’u” CNR Avrasya Boat Show’un kapıları 22 Şubat’ta açılıyor.

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın yanı sıra T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından da desteklenen CNR Avrasya Boat Show CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve DENTUR tarafından organize ediliyor.

Dünya denizcilik sektörünün en büyük iki fuarından biri olan CNR Avrasya Boat Show, sınıflarının en iyisi yat markalarının Dünya ve Türkiye tanıtımlarına ev sahipliği yapacak.

Fuarda, teknoloji, tasarım ve konforu bir arada sunan süper yat, mega yat, yelkenlinin yanı sıra amatör denizciler için daha az bütçeyle sahip olunabilecek tekneler ve deniz araçları sergilenecek.

 
Türk denizcilik sektörünün global buluşması CNR Avrasya Boat Show, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde, dünyanın dört bir köşesinden deniz severi misafir edecek.
 
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
İletişime geçiniz
Merhabalar Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabilirim ?