Amplifier İncelemeleriHoparlör İncelemeleriKablo İncelemeleri

JL Audio Vizyonu

Harika ses bizim görevimiz değil, aynı zamanda bizim tutkumuz.  Tüm ürünlerimizi Profesyonelce tasarlarken aynı zamanda sevdiğimiz bir alanda çalıştığımız için sesin en iyisini bulmak için zevkle çalışıyoruz.

JL Audio Vizyonu

Harika ses bizim görevimiz değil, aynı zamanda bizim tutkumuz. İşte JL Audio Vizyonumuz.

JL Audio Vizyonu ;  Ev, Araç, Powersports ve Marin ses pazarlarında aktif olarak çalışan, bağımsız bir ABD şirketidir. Dünyadaki müşterilerimize benzersiz mühendislik, üstün kalite ve yüksek performanslı ses sunmaya odaklıyız. Tüm çabalarımızın ardında, mükemmel sesin gerçek değere sahip olduğuna ve müşterilerimizin “farkı söyleyebileceğine” dair güçlü bir inancımız vardır.

JL Audio , sesi seven ve işini ciddiye alan ve böyle eğlenceli bir alanda kariyer yapmak isteyen kişilere fırsatlar sunmaya devam edecektir.  JL Audio’nun Miramar, Florida ve Phoenix, Arizona’daki tesislerinin her köşesinde gerçek “ses uzmanları” bulunur. Eski ses satıcılarını, IASCA Dünya Şampiyonlarını, kurucuları, kayıt mühendislerini , profesyonel, araba ve ev ses ürünleri tasarımında engin deneyime sahip bir mühendislik personeli kadrosuna sahiptir.

Mühendislik çabalarımızı desteklemek, JL Audio’nun dünyadaki ve burada ABD’deki fabrikalarının yüksek kalite standartlarını korumasını sağlayan, olağanüstü bir özel üretim ve lojistik uzmanları grubudur. 

Evet, son bölümü doğru okudunuz … bir çok hoparlörümüzü ABD’de üretiyoruz . Birinci sınıf hoparlörlerimizin çoğu, benzersiz montaj teknikleri gerektiren tescilli ve patentli teknolojiler içerdiğinden, bu kritik süreçleri doğrudan kontrol edebileceğimiz bir yerde inşa etmenin en iyisi olduğunu biliyoruz. Bugün, tüm birinci sınıf subwoofer sürücülerimiz ve tüm marin hoparlörlerimiz, kapalı Subwoofer Sistemlerimizin ve tüm Stealthbox® ürünlerimizin çoğu gibi, Amerikadaki fabrikalarımız  içinde üretilmiştir.

Bir JL Audio ürününü her dinlediğinizde tutkumuzu hissedeceğinize inanıyorum.

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Lucio Proni
Kurucu Ortak, CEO ve Baş Mühendis

www.marinehifi.com | www.iqpro.com.tr 

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
İletişime geçiniz
Merhabalar Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabilirim ?